fbpx

Bonie Elewacyjne

Filtruj

Cena

 

Atrybut produktu: Coating -

Długość -

Grubość (cm) -

Kolor -

Materiał -

Powłoka -

Średnica -

Szerokość -

Waga -

Wymiary -

Wysokość -

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bonie elewacyjne to jedna z naszych kategorii, wchodząca w skład sztukaterii elewacyjnej. Najczęściej przyjmują formę prostokątów i są montowane na narożach budynków. Są prostym sposobem na atrakcyjną dekorację elewacji każdego domu, na dodatek niedrogim i łatwym w montażu. W naszej ofercie posiadamy niezliczoną ilość wzorów o różnych kształtach i wymiarach. Naszym niewątpliwym atutem jest możliwość modyfikacji każdego wzoru, jak i jego wymiaru. Jesteśmy w stanie wykonać indywidualne projekty.

 

Co to jest bonia elewacyjna – sposób wykonania

 

Bonia elewacyjna, zwana również potocznie bonią narożną, wykonana jest z styropianu EPS200. Materiał ten charakteryzuje się niezwykłą twardością oraz tym, że jest niezwykle lekkim materiałem, ułatwiającym i skracającym czas pracy podczas montażu. Bonie z naszej oferty są czterokrotnie sypane piaskiem kwarcowym, nadając im dodatkowej twardości, trwałości oraz szlachetnego wyglądu. Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak wysokie temperatury, mróz, śnieg czy wilgoć. Bonie mogą występować w formie prostokąta zaciętego z jednej strony pod kątem 45° stopni. Bonia styropianowa, oprócz walorów praktycznych, posiada również walory dekoracyjne i estetyczne. Bryła każdego budynku ozdobiona takimi dekorami nabiera niepowtarzalnego charakteru.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na bonie elewacyjne?

 

  • Bonie wykonane ze styropianu najwyższej jakości, EPS200,
  • Powleczone piaskiem kwarcowym,
  • Lekki materiał ułatwiający montaż i skracający czas pracy,
  • Jako producent gwarantujemy atrakcyjne ceny,
  • Możliwość modyfikacji istniejących wzorów,
  • Realizacja indywidualnych projektów.

 

Czym są bonie elewacyjne narożne?

 

Jeśli mieszkasz w budynku wielorodzinnym lub biurowcu, pewnie paski na prawie każdym narożniku. To tak zwane bonie elewacyjne narożne, których celem jest ochrona fasady budynku. Są one wykonane z różnych materiałów, od blachy po kompozyt, a ich kolor może być dopasowany do koloru elewacji. Nie tylko zwiększają estetykę budynku, ale również spełniają ważną funkcję techniczną, ponieważ chronią narożniki przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją. W ten sposób zwiększają żywotność i trwałość budynku.

Stwórz swój własny projekt
o indywidualnych wymiarach​

Możemy zmodyfikować każdy wzór, oraz wykonać indywidualny projekt