fbpx

Gzymsy Kondygnacyjne

Gzymsy elewacyjne styropianowe są używane w celu estetycznego oddzielenia kondygnacji od podbitek dachowych. W architekturze gzymsy mają swoje zastosowanie od setek lat, a rozwój branży budowlanej pozwolił na powstanie wielu interesujących rozwiązań z wykorzystaniem sztukaterii elewacyjnej, które architekci chętnie wykorzystują w nowoczesnym budownictwie. Gzymsy kondygnacyjne to eleganckie zdobienia elewacji, umieszczane najczęściej w miejscach, gdzie łączą się kolejne kondygnacje budynku. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę gzymsów o wyjątkowym wzornictwie, wykonanych z bardzo trwałego i lekkiego materiału, jakim jest Styropian EPS 200.

 

Czym są gzymsy elewacyjne styropianowe?

Gzymsy elewacyjne są elementem wykończeniowym elewacji budynków, nadającym im elegancję i styl. Gzymsy elewacyjne styropianowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie doskonałego efektu wizualnego, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wartości izolacyjnej. Dzięki lekkości i łatwości montażu, gzymsy styropianowe stają się coraz popularniejsze wśród właścicieli domów i budynków. Ich różnorodne kształty i wzory pozwalają na dostosowanie je do każdego stylu architektonicznego, co sprawia, że stanowią doskonały wybór zarówno dla nowoczesnych, jak i klasycznych budynków.

 

Zalety gzymsów kondygnacyjnych:

  • Gzymsy kondygnacyjne wykonane z twardego styropianu EPS200,
  • Sztukateria styropianowa powleczona elastyczną żywicą akrylową,
  • Listwy styropianowe powleczone metodą ciągnioną,
  • Gzymsy styropianowe wykonywane na wymiar,
  • Szybka realizacja,
  • Bogata oferta produktowa,
  • Możliwość modyfikacji każdego wzoru na życzenie klienta,
  • Ceny producenta.

 

Montaż gzymsów kondygnacyjnych: Wszystkie elementy sztukaterii elewacyjnej są tworzone z bardzo lekkiego i wytrzymałego materiału, co pozwala na szybki i bezpieczny montaż. Styropian EPS 200 jest innowacyjnym rozwiązaniem w branży budowlanej, do jego zamontowania nie potrzeba profesjonalnego sprzętu i ekipy budowlanej – wystarczą podstawowe narzędzia. Cały proces montażu możemy podzielić zaledwie na trzy etapy: przycięcie gzymsów do odpowiedniego rozmiaru, klejenie oraz malowanie na kolor pasujący do naszej elewacji.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich naszych Klientów. Nasi fachowcy chętnie udzielą porad na temat tego, jaki produkt będzie najbardziej odpowiedni dla Państwa potrzeb.

Stwórz swój własny projekt
o indywidualnych wymiarach​

Możemy zmodyfikować każdy wzór, oraz wykonać indywidualny projekt