fbpx

Listwy Wokółokienne

Listwy elewacyjne okienne

Listwy elewacyjne okienne

 

Listwy wokół okien są bardzo ważnym elementem wykończenia naszej elewacji. Nadają one estetycznego wyglądu i powiększają wizualnie ramę okna. Listwy wykonujemy ze specjalnego styropianu EPS 200, który jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu ozdobne listwy okienne będą z nami przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Wykonując dla Państwa listwy elewacyjne styropianowe, łączymy ze sobą walory estetyczne i jakościowe. W sklepie Profile Styropianowe można znaleźć bardzo duży wybór list wokółokien wykonanych z należytą dokładnością.

 

Listwy okienne zewnętrzne – montaż Listwy wokół okien produkowane w naszej firmie charakteryzują się tym, że są bardzo lekkim materiałem, nie tracąc przy tym wytrzymałości oraz twardości, dzięki czemu ich montaż jest banalnie prosty. Do montażu potrzebujemy jedynie paru podstawowych narzędzi, a nie jest konieczne zatrudnianie drogiej ekipy budowlanej. Dzięki swoim zaletom praktycznym i wizualnym, sztukateria elewacyjna przeżywa obecnie prawdziwy renesans.

 

Dlaczego warto wybrać naszą sztukaterię zewnętrzną?

 

Jedną z głównych zalet praktycznych dekorów styropianowych jest ich wyjątkowo niska waga, co ułatwia i przyśpiesza proces montażu, przynosząc oszczędności czasu i pieniędzy. Kolejną zaletą jest wysokiej jakości materiał, z którego wykonujemy nasze sztukaterie. Korzystamy z wysokogatunkowego styropianu EPS200 pokrytego zewnętrzną warstwą żywicy akrylowej. Dzięki temu nasze listwy elewacyjne spełniają najwyższe standardy jakości, zadowalając nawet najbardziej wymagających klientów. Starannie wykonana i zamontowana sztukateria styropianowa zapewnia wiele korzyści estetyczno-dekoracyjnych. Każdy obiekt poddany takiemu zabiegowi przemienia się nie do poznania, zyskując nowy charakter i wygląd, które utrzymują się przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu gzymsów elewacyjnych, pilastrów styropianowych czy gzymsów kondygnacyjnych możliwe jest łatwe zakrycie różnego rodzaju niedoskonałości na elewacji budynku, takich jak pęknięcia, wgniecenia czy ubytki. Jako producent oferujemy szeroki wybór produktów, a także wykonujemy indywidualne projekty oraz zajmujemy się rekonstrukcją już istniejącej sztukaterii.

Stwórz swój własny projekt
o indywidualnych wymiarach​

Możemy zmodyfikować każdy wzór, oraz wykonać indywidualny projekt