fbpx

Łuki styropianowe

Filtruj

Cena

 

Atrybut produktu: Coating -

Długość -

Grubość (cm) -

Kolor -

Materiał -

Powłoka -

Średnica -

Szerokość -

Waga -

Wymiary -

Wysokość -

Wyświetlanie jednego wyniku

Łuki styropianowe elewacyjne

Jedną z kategorii wchodzących w skład sztukaterii zewnętrznej są łuki styropianowe.Łuki to ozdobny element architektoniczny, który znajdzie swoje zastosowanie nad oknami,drzwiami wejściowymi lub balkonowymi. Łuki wykonujemy na indywidualne zamówienia. Cena łuku zależy od jego wysokości i szerokości. Łuki podlegają indywidualnej wycenie.

Łuki styropianowe – jakość wykonania

Nasze produkty wykonywane są z materiałów wysokiej jakości. Oferowane przez nas elementy architektury styropianowej wycinamy z najtwardszego styropianu EPS 200. Warstwa zewnętrzna profili pokryta jest specjalistyczną masą. Dzięki temu nasze produkty są trwałe, elastyczne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Powłoka zewnętrzna ma gładką strukturę imitującą piaskowiec. Elementy sztukaterii elewacyjnej cechują się tym, że są bardzo lekkie dzięki temu są bardzo łatwe w montażu. Sztukaterie wykonujemy na wymiar.

 

Sztukateria to coś, co nadaje naszemu domowi piękny, klasyczny wygląd. Jedną z opcji, którą warto rozważyć, są łuki sztukaterii styropianowej. To niesamowicie łatwa w montażu i stosunkowo tania opcja, którą można wykorzystać w różnych pomieszczeniach. Łuki te są idealne do ozdabiania drzwi, okien, a nawet sufitów. Ich klasyczny design nadaje pomieszczeniom unikatowy klimat, jednocześnie dodając elegancji i uroku. Sztukateria styropianowa łuki to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i estetykę pomieszczeń.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

FPU „Profile Styropianowe”
Miękinia 427, 32-065 Krzeszowice
NIP: 9441827650

Telefon: (+48) 501 669 846
E-mail: biuro@profilestyropianowe.com

Stwórz swój własny projekt
o indywidualnych wymiarach​

Możemy zmodyfikować każdy wzór, oraz wykonać indywidualny projekt